00421 905 836 877

info@naturalhelp.sk
Kôš / Nákup
Váš kôš je prázdny

Účinná detoxikácia

Detoxikujme! Ale prečo je tak dôležitá detoxikácia?

 

Za normálnych okolností by mala prebiehať detoxikácia v tele automaticky. Avšak súčasný spôsob života nie je najzdravší. Zlé stravovacie zvyky, nedostatočný pohyb, stres, znečistené životné prostredie denno denne zamorujú náš organizmus rôznymi toxickými látkami. Častejšie sa staráme o náš vzhľad a zabúdame na naše vnútro (obličky, pečeň, črevnú sústavu a ich prečisťovanie). Pritom práve detoxikácia pomáha organizmu zbaviť sa dlhoročne nahromadených toxínov, ktoré negatívne ovplyvňujú kvalitu nášho života. Čiastočne sú škodliviny vyplavené z tela von, avšak časť z nich sa ukladá v našich orgánoch, čo negatívne vplýva na kvalitu života. Potravinové ochucovadlá, farbivá, objemové aditíva, E prídavné látky sú pre náš organizmus nestráviteľné. Nekvalitné fast food jedlá, predsmažené potraviny, strava chudobná o vitamíny a rastlinné vlákniny, málo cvičenia negatívne vplyvajú na naše zdravie! Tieto škodlivé látky treba z tela čo najrýchlejšie vymätať.

 

Aké zdravotné problémy môžu nastať, keď sa telo neprečistí?

Niekoľko signálov vďaka ktorým spoznáte, že by ste mali absolvovať detoxikáciu organizmu

 • Zápcha
 • Hnačky
 • Prekyslený organizmus
 • Nadváha
 • Únava
 • Dlhodobá a bezdôvodná bolesť hlavy
 • Bolesť svalov, svalová únava
 • Bolesť chrbta
 • Kožné problémy – akné, ekzémy, zhoršená pokožka
 • Časté potravinové alergie
 • Lámavé vlasy a nechty
 • Hormonálna nerovnováha
 • Iné zažívacie problémy
 • Nepríjemný zápach z úst spôsobený zle fungujúcim tráviacim traktom

Najčastejším zdrojom toxických usadenín, ktoré číhajú na naše zdravie sú ovzdušie, potraviny a voda. Keďže sú pre život nevyhnutné, nijako nezabránime tomu, aby vnikli do nášho detoxikácia naturalhelp črevná sprchaorganizmu. Za ostatné toxické látky môže náš životný štýl, ktorý nabral za posledné desaťročie negatívny smer, hlavne čo sa týka našich stravovacích návykov, stresu, zhonu a požívania liekov. Toxíny usadené v našom tele môžu vyvolať veľa nepríjemných príznakov a ochorení, ako napr. zažívacie ťažkosti, vyčerpanosť, nadváha, nadúvanie, náladovosť, rôzne kožné problémy, bolesť hlavy a brucha atď. 

 

Detoxikácia doma

NaturalHelp Complex je komplexný, moderný detoxikačný prípravok 21. storočia (len v jednom kroku!), ktorý je na základe skúseností zákazníkov ľahko použiteľný a veľmi efektívny. V dnešnej hektickej dobe nie je čas na pojedanie rôznych pilúl, alebo varenie čaju, na ktorý treba čakať aby vychladol. Stačí, ak si ráno po prebudení v tekutine podľa chuti zamiešate 2 odmerky prášku a tým zabezpečíte celodennú potrebu vláknin, vitamínov, a tiež prebiotík, ktoré podporujú zdravú črevnú flóru.

 

Nie náhodou ste sa dostali na túto stránku! Hľadáte riešenie na Vaše vnútorné problémy! Prečítajte si recenzie od dôveryhodných ľudí, ktorí sa tiež zaujímali o očistu čriev a detoxikáciu, už si objednali si  užívajú produkt NaturalHelp Complex:

"Už nepotrebujem selektovať kedy a čo môžem zjesť. Skvelý výrobok! Malo by byť zavedené jeho povinné užívanie!" Už dlhé roky som bojovala s bolesťami žalúdka a zápchou. Ani doktori nevedeli presne určiť, čo mohlo byť príčinou týchto hrozných stavov. Podozrenie padlo na reflux a syndróm dráždivého čreva.  Stávalo sa, že na záchod som vedela ísť len každé 2-3 dni, pravdaže pri hrozných bolestiach. Keďže mi lekári nevedeli pomôcť, rozhodla som sa vziať veci do vlastných rúk a začala som preľadávať stránky na internete. Tam som našla veľmi zaujímavé veci o Naturalhelp Complex. Myslela som si, že nemám čo stratiť, a tak som si  ho objednala. Už na druhý deň som pocítila jeho blahodárne účinky. Odkedy ho užívam mám pravidelnú stolicu až 1-2 krát denne, a čo je najdôležitejšie, bez bolestí. Od tej doby je všetko v najväčšom poriadku, organizmus mám prečistený, zbavila som sa toxínov a som plná energie. Už nemusím selektovať kedy a čo môžem zjesť. Perfektný, jedinečný produkt! Malo by byť zavedené jeho povinné užívanie."       

MONIKA                                 

 

 Prečítajte si názory našich zákazníkov

 

Parazity v našom tele

 

Popri toxínoch je dôležité spomenúť aj parazity. Parazity sa vyskytujú všade, hlavne v mäse, v neumytom ovocí a zelenine, ale môžeme sa infikovať aj od psov, mačiek a iných domácich zvierat, alebo od inej už nakazenej osoby. Nákaza môže pretrvávať v našom tele bez povšimnutia veľmi dlhú dobu, ukrytá. Je to neuveriteľné, ale za množstvom črevných problémov, zlým trávením, zápchou sa skrývajú práve parazity. Neváhajte nájsť riešenie na Vaše problémy, pretože každý z nás pozná výrok Hippokrata: "Smrť sa začína v hrubom čreve"

Detoxikácia je jedným z riešení ako dostať toxíny, parazity a ostatné odpadové látky z tela von. Naturalhelp Complex obsahuje celkom 32 účinných liečivých bylín, ktoré podporujú detoxikáciu a prečistenie organizmu a dennú potrebu vitamínov a prebiotík.

 Naturalhelp_detoxikacia

 

Vedeli ste, že?

„U dospelého jedinca sa v črevách nazhromaždí cca 4 kg nečistôt ročne? Nedostatočné vylučovanie ťažkých kovov z tela spôsobuje premnoženie plesne Candida? Globálne, vo svete spôsobujú poruchy trávenia druhú najvyššiu úmrtnosť! "

 

Prečítajte si viac zaujímavých článkov: Detoxikácia | Črevná sprcha  | Vitamíny | Pre-biotiká

 


Vyberte si ten najlepší balíček pre vás!

3 krabice Complex
39 € /ks
Dávka na 3 mesiace pre 1 osobu
Detoxikácia organizmu je dôležitá vec! Zabráňte výskytu príznakov! Ako môže pomôcť NaturalHelp Complex počas detoxikácie?
2 krabice Complex
41 € /ks
Dávka na 2 mesiace pre 1 osobu
Detoxikácia organizmu je dôležitá vec! Zabráňte výskytu príznakov! Ako môže pomôcť NaturalHelp Complex počas detoxikácie?
1 krabica Complex
45 € /ks
Dávka na 1 mesiac pre 1 osobu
Detoxikácia organizmu je dôležitá vec! Zabráňte výskytu príznakov! Ako môže pomôcť NaturalHelp Complex počas detoxikácie?
Detoxikácia organizmu je dôležitá vec! Zabráňte výskytu príznakov! Ako môže pomôcť NaturalHelp Complex počas detoxikácie?
NaturalHelp Complex je produkt 4-v-1, ktorý obsahuje 100%ne prírodné ingrediencie a je zložený tak, aby obsahoval všetko, čo organizmus potrebuje na udržanie zdravia.

Detoxikácia: pomáha zbaviť sa škodlivých látok, toxínov.
Prečistenie hrubého čreva: prečisťuje hrubé črevo od usadenín, zlepšuje funkciu čriev a zdravie.
Vitamíny a minerály: pokrýva dennú potrebu vitamínov a minerálov.
Prebiotiká: obnovuje rovnováhu a fungovanie črevnej mikroflóry. To prispieva k efektívnemu fungovaniu imunitného systému.
Detoxikácia organizmu je dôležitá vec! Zabráňte výskytu príznakov! Ako môže pomôcť NaturalHelp Complex počas detoxikácie?
Prečo je NaturalHelp Complex - 4-v-1-om – jeden z najlepších na trhu? Pretože NaturalHelp Complex 4-v-1 bol vyvinutý na to, aby poskytol organizmu všetko, čo potrebuje k zdravému vývoju . Nielenže odstraňuje z tela nepotrebné, deštruktívne, škodlivé látky, ale tiež vyživuje organizmus látkami pre neho dôležitými. Detoxikuje naše telo, napomáha očiste čriev a ich optimálnemu fungovaniu, pokrýva celodenné množstvo vitamínov a minerálov nevyhnutných pre dospelého jedinca a pomáha obnoviť rovnováhu črevnej mikroflóry . Okrem toho NaturalHelp Comlex bol zhotovený pod dohľadom odborníkov, na základe vyšetrení a testov, výsledkom čoho je kvalitný prípravok prvej triedy so 100%-ných prírodných ingrediencií.