00421 905 836 877

info@naturalhelp.sk
Kôš / Nákup
Váš kôš je prázdny

Som Dr. Ladislav Czinege, lekár a prírodný terapeut

V roku 1989 som získal titul doktor mediciníny na Univerzite SOTE . Mám odborné skúšky z chirurgie, a všeobecného lekárstva.
Komplementárnej medicíne som sa začal venovať v druhej polovici deväťdesiatych rokov. Hlavné oblasti, v ktorých pôsobím sú biofyzikálne vyšetrenia a aplikácia liečebných metód. Ako prírodný liečiteľ som získal odbornú spôsobilosť v oblasti ušnej akupunktúry.Zameriavam sa hlavne na problémy tráviaceho systému a jeho poruchy.

 

Ako zástanca prírodných produktov každému zo srdca odporúčam NaturalHelp Complex 4 v 1-om. Príčinou väčšiny ochorení a k tomu vedúce stavy sú zlé trávenie, neprečistené črevá. Veľkým problémom väčšinou predchádzajú dlhodobé ťažkosti a rôzne príznaky. V porovnaní s podobnými produktami ako je COMPLEX sa jeho účinok prejavuje okamžite. A to tak, že si tráviaci systém v tichosti znova plní svoje úlohy. Veď prirodzený pocit zdravia spočíva hlavne v tom, že nemáme poňatie o existencii vnútorných orgánov. Odporúčam pravidelné použite, cíťte sa zdraví každý deň!


Vyberte si ten najlepší balíček pre vás!

3 krabice Complex
39 € /ks
Dávka na 3 mesiace pre 1 osobu
Dr. Czinege
2 krabice Complex
41 € /ks
Dávka na 2 mesiace pre 1 osobu
Dr. Czinege
1 krabica Complex
45 € /ks
Dávka na 1 mesiac pre 1 osobu
Dr. Czinege
Dr. Czinege
NaturalHelp Complex je produkt 4-v-1, ktorý obsahuje 100%ne prírodné ingrediencie a je zložený tak, aby obsahoval všetko, čo organizmus potrebuje na udržanie zdravia.

Detoxikácia: pomáha zbaviť sa škodlivých látok, toxínov.
Prečistenie hrubého čreva: prečisťuje hrubé črevo od usadenín, zlepšuje funkciu čriev a zdravie.
Vitamíny a minerály: pokrýva dennú potrebu vitamínov a minerálov.
Prebiotiká: obnovuje rovnováhu a fungovanie črevnej mikroflóry. To prispieva k efektívnemu fungovaniu imunitného systému.
Dr. Czinege
Prečo je NaturalHelp Complex - 4-v-1-om – jeden z najlepších na trhu? Pretože NaturalHelp Complex 4-v-1 bol vyvinutý na to, aby poskytol organizmu všetko, čo potrebuje k zdravému vývoju . Nielenže odstraňuje z tela nepotrebné, deštruktívne, škodlivé látky, ale tiež vyživuje organizmus látkami pre neho dôležitými. Detoxikuje naše telo, napomáha očiste čriev a ich optimálnemu fungovaniu, pokrýva celodenné množstvo vitamínov a minerálov nevyhnutných pre dospelého jedinca a pomáha obnoviť rovnováhu črevnej mikroflóry . Okrem toho NaturalHelp Comlex bol zhotovený pod dohľadom odborníkov, na základe vyšetrení a testov, výsledkom čoho je kvalitný prípravok prvej triedy so 100%-ných prírodných ingrediencií.