00421 905 836 877

info@naturalhelp.sk
Kôš / Nákup
Váš kôš je prázdny

Hnačka

Hnačka je častá (viac ako trikrát denne), voľná, vodnatá stolica, ktorá sama od seba nie je chorobou, ale môže byť príčinou niekoľkých chorôb. Je často spojená s kŕčmi a napätím brucha.

Príčiny hnačky sú:

  • Bakteriálne a vírové infekcie, ktoré dráždia črevnú sliznicu, a tým sa dostáva z krvi do čriev viac tekutín.
  • Konzumovanie infikovaných alebo pre náš organizmus neznámych potravín a tekutín (to sa vyskytuje hlavne v zahraničí, v tropických krajinách), a taktiež neumyté ovocie.
  • Potravinové alergie najčastejšie vyvoláva mlieko, múka, vajcia, ale alergické reakcie môžu vyvolávať aj iné potraviny.
  • Úzkosť, stres.
  • Niektoré lieky, najmä vedľajšie účinky antibiotík.
  • Tiež môže byť varovným signálom vážnych zdravotných problémov (Crohnova choroba, kolitída, atď).

Preto je dôležité zistiť príčinu hnačky. Pokiaľ trvá dlhšie ako 2 dni, je odporúčané obrátiť sa na lekára a stále doplňovať stratené tekutiny. Niekedy môže byť hnačka aj užitočná (v malom množstve ale krátkodobo), pretože sa tak organizmus zbavuje toxínov, v takom prípade má čistiacu rolu. Detoxikácia je občas nevyhnutná k udržaniu zdravej črevnej sústavy a pomáha vyhnúť sa ochoreniam.

Ako pomôže NaturalHelp Complex pri ťažkostiach?

  • Vynikajúce riešenie pre komplexnú, efektívnu a jemnú detoxikáciu je NaturalHelp Complex. Okrem niekoľkých užitočných zložiek pre telo obsahuje aj jablkovú vlákninu a jablkový pektín, ktoré sú obzvlášť účinné v období hnačky. Jablká sú druhom rozpustnej vlákniny a jablkový pektín viaže tekutiny v črevnej sústave, tým spomaľuje vyprázdňovanie.
  • Zaisťuje správny príjem vláknin, ktoré organizmus v období hnačky veľmi potrebuje.
  • Extrakt z ovocia a zeleniny, ktorý obsahuje, nahradí pri hnačke stratené a pre telo dôležité živiny, vitamíny (C, A, E), antioxidanty.
  • V NaturalHelp Complexe sa nachádza prebiotický inulín, ktorý pomáha obnoviť rovnováhu normálnej črevnej flóry.

 


Vyberte si ten najlepší balíček pre vás!

3 krabice Complex
39 € /ks
Dávka na 3 mesiace pre 1 osobu
Hnačka
2 krabice Complex
41 € /ks
Dávka na 2 mesiace pre 1 osobu
Hnačka
1 krabica Complex
45 € /ks
Dávka na 1 mesiac pre 1 osobu
Hnačka
Hnačka
NaturalHelp Complex je produkt 4-v-1, ktorý obsahuje 100%ne prírodné ingrediencie a je zložený tak, aby obsahoval všetko, čo organizmus potrebuje na udržanie zdravia.

Detoxikácia: pomáha zbaviť sa škodlivých látok, toxínov.
Prečistenie hrubého čreva: prečisťuje hrubé črevo od usadenín, zlepšuje funkciu čriev a zdravie.
Vitamíny a minerály: pokrýva dennú potrebu vitamínov a minerálov.
Prebiotiká: obnovuje rovnováhu a fungovanie črevnej mikroflóry. To prispieva k efektívnemu fungovaniu imunitného systému.
Hnačka
Prečo je NaturalHelp Complex - 4-v-1-om – jeden z najlepších na trhu? Pretože NaturalHelp Complex 4-v-1 bol vyvinutý na to, aby poskytol organizmu všetko, čo potrebuje k zdravému vývoju . Nielenže odstraňuje z tela nepotrebné, deštruktívne, škodlivé látky, ale tiež vyživuje organizmus látkami pre neho dôležitými. Detoxikuje naše telo, napomáha očiste čriev a ich optimálnemu fungovaniu, pokrýva celodenné množstvo vitamínov a minerálov nevyhnutných pre dospelého jedinca a pomáha obnoviť rovnováhu črevnej mikroflóry . Okrem toho NaturalHelp Comlex bol zhotovený pod dohľadom odborníkov, na základe vyšetrení a testov, výsledkom čoho je kvalitný prípravok prvej triedy so 100%-ných prírodných ingrediencií.