00421 905 836 877

info@naturalhelp.sk
Kôš / Nákup
Váš kôš je prázdny

Objednávka

2 krabic(a-e) NaturalHelp Complex

krabica

Suma k úhrade: 82

Cena za 1 kus: 41

Poštovné: 0


Ak si chete tovar objednať, vyplňte prosím nasledujúce údaje:
Spôsob platby:
Dobierka DPD

NaturalHelp Complex


Čo je to vlastne NaturalHelp Complex?

Pri každej objednávke získate zľavu 30 % z konečnej ceny.  Do políčka kód kupónu zapíšte LETO2019. Využite túto jedinečnú príležitosť! Akcia trvá do 18.9.2019 

 • Doplnok výživy vo forme prášku, ktorý obsahuje rastlinné vlákniny, vitamíny a prebiotikum.
 • Obsahuje 100%-ne prírodné ingrediencie, takže je vhodný aj pre vegetariánov
 • Denná dávka (15 g) má kalorický obsah 48.5 kcal (203,7 KJ).
 • Výrobok neobsahuje žiadne zložky obilnín, takže je absolútne bezlepkový.
 • Produkt neobsahuje laktózu, a je vhodný pre osoby s intoleranciou k laktóze. 
 • Tento výrobok neobsahuje pridaný cukor (sacharózu). 
 • Netto hmotnosť produktu je 450g. 

 

NaturalHelp Complex je komplexná, ľahko aplikovateľná, jemná, ale vysoko efektívna detoxikačná kúra a očista čriev.

 

Obsahuje všetky dôležité prírodné zložky nevyhnutné pre komplexné očistenie čriev.  Obsahuje viac druhov rozpustných a nerozpustných vláknin rastlinného pôvodu, pomocou ktorých pomáha očistiť hrubé črevo od nahromadených usadenín a zabraňuje usadzovaniu toxínov.  Zabezpečuje telu dostatočné množstvo rastlinnej vlákniny, celkovú dennú potrebu vitamínov a prebiotík, ktoré podporujú udržiavať zdravú mikroflóru črevného traktu.

 

Pravidelné užívanie NaturalHelp Complex zabraňuje upchávaniu tráviaceho systému. Pomáha udržovať hrubé črevo čisté a zabezpečuje voľný a ľahký priebeh vylučovania odpadových látok. Použitím NaturalHelp Complex vlákniny rastlinného pôvodu, môžete predísť nespočetnému množstvu problémov, ako napríklad: zápcha, nadúvanie, zlé trávenie a ďalšie, zlým trávením spôsobené zdravotné problémy.

 

Ak užívate Naturalhelp, tak pri očistnej kúre nepotrebujete žiadne iné doplnkové produkty, čaje, rôzne kapsule, tekutiny. Na rozdiel od iných produktov na trhu NaturalHelp Complex chutí skvele, môže sa stať pohodlnou súčasťou Vášho každodenného života.

 

Naturalhelp Complex obsahuje celkom 32 účinných liečivých bylín, ktoré podporujú detoxikáciu a prečistenie organizmu a dennú potrebu vitamínov a prebiotík.

 

Pilierom Naturalhelp Complex je vláknina PSYLLIUM – skorocel indický – Zdravá strava pre črevo:

Naturalhelp vďaka vláknine, ktorú obsahuje podporuje aj činnosť čreva. Vďaka nej sa zlepšuje priechodnosť čriev a podporuje pravidelné vyprázdňovanie, a tak sa zabraňuje zápche. Podporuje chudnutie cestou zníženej chuti do jedla a lepšou absorpciou, zabraňuje rakovine hrubého čreva, znižuje cholesterol a pomáha pri liečbe chorôb syndrómu dráždivého čreva a zápalu čreva - divertikulitída.

 

Obsahuje kôru z rastliny Pau D’Arco/Lapacho, ktorá sa používa na liečbu hubových, kvasnicových infekcií vrátane Candida, Staphylococcus, Streptococcus a pomáha pri zápalových črevných ochoreniach, tumoroch a vredoch.

 

Ďalej veľmi dôležitou zložkou je Acai Berry - extrakt z bobulí Acai - (Euterpe oleracea), ktoré sú zdrojom vitamínu C, beta-karoténu, B1, A, E , železa, vápnika, fosforu, flavonoidov a anthokyanových farbív v prírodnej forme. Patrí medzi najvýznamnejšie antioxidanty. Je vhodný pre ľudí náchylných k bakteriálnym a vírusovým ochoreniam.

 

Riasa Chlorella vulgaris - znižuje kyslosť vnútorného prostredia, pôsobí zásadotvorne, účinne detoxikuje organizmus, zbavuje telo jedov, ťažkých kovov achemikálií, obnovuje črevnú mikroflóru, prečisťuje tráviaci trakt a zlepšuje trávenie a vylučovanie, pôsobí proti zápalom a vredovej chorobe žalúdka, výrazne stimuluje imunitný systém organizmu, tvorbu

červených a bielych krviniek, čistí krv.

 

Semeno pestreca mariánskeho z obsahom sylimarínu podporuje prečistenie pečene a neutraliáciu škodlivých rastlín.

 

NaturalHelp Complex –Prirodzene pomôžeme!

 • Prečisťuje záhyby a klky hrubého čreva pomocou rastlinných vlákien
 • Doplňuje dennú potrebu vitamínov
 • Udržuje rovnováhu črevnej mikroflóry
 • Účinná detoxikácia iba v jednom kroku

Vedeli ste, že:

Rakovina hrubého čreva: ide o druhú najčastejšiu príčinu úmrtia medzi onkologickými pacientmi – a to aj napriek tomu, že patrí medzi najlepšie liečiteľné. Samozrejme, ak sa odhalí včas. Až u polovice pacientov by sa jej dalo zabrániť zmenou životného štýlu a pravidelnými kontrolami. Môže totiž trvať roky, kým sa z črevného polypu či iného nezhubného nálezu vyvinie rakovina.

Napriek tomu iba 15 percent ochorení objavíme v prvom štádiu, kedy má pacient takmer stopercentnú šancu na vyliečenie. Žiaľ, väčšinu diagnostikujeme v druhom – 20 až 30 percent a v treťom štádiu – 30 až 40 percent. Vo štvrtom, pokročilom štádiu ochorenia, prichádza až 20 percent ľudí. Na Slovensku je ročne diagnostikovaných viac ako 3 300 prípadov rakoviny hrubého čreva a konečníka a ročne viac ako 1700 ľudí zomiera na toto ochorenie

Zdroj: http://zdravie.pravda.sk/zdravie-a-prevencia/clanok/26427-ludia-zomieraju-na-rakovinu-hrubeho-creva-zbytocne/ riaditeľ Národného onkologického ústavu Tomáš Šálek

Ako dlho by mala trvať NaturalHelp kúra?

Postavte sa skepticky ku kúram, ktoré ponúkajú účinky detoxikačných programov v priebehu niekoľkých dní! Rokmi nahromadené škodliviny a toxíny sa nedajú z tela odstrániť po dobu niekoľkých dní. Nehovoriac o skutočnosti, že žiadny z produktov, ktoré ponúkajú rýchly úspech, nie je testovaný a schválený. K dôkladnej očiste treba čas, aby sme organizmus zbytočne nezaťažili, ale na druhej strane, aby sme dosiahli maximálne odstránenie toxínov.

 

Po prvýkrát sa NaturalHelp Complex kúru odporúča držať dva alebo tri mesiace, z dôvodu dôkladného prečistenia. Neskôr polročne, alebo ročne zopakovať jednou alebo dvoma mesačnými dávkami (baleniami). Ak užívate lieky na akúkoľvek chorobu, poraďte sa so svojím lekárom.

Zloženie NaturalHelp Complex

Zloženie detoxikačnej kúry NaturalHelp 450g:

Odporúčaná denná dávka:

Denná potreba vitamínov:
PRÍRODNÝ | BEZ GMO | BEZLEPKOVÝ | BEZ LAKTÓZY PRÍRODNÝ | BEZ GMO | BEZLEPKOVÝ | BEZ LAKTÓZY


PRÍRODNÝ | BEZ GMO | BEZLEPKOVÝ | BEZ LAKTÓZY
ZLOŽENIE

 

Indické psyllium (Plantago ovata) - prášok, Jablková vláknina (Malus pumila), Ľanová múčka (Linum Utitassinum), Acai ovocný prášok (Euterpe oleracea),
Pau dArco extrakt z kôry (Tabebuia impetiginosa), Extrakt z tekvicových semienok(Cucurbita moschata), Cesnakový extrakt (Allium sativum), Extrakt z artičok (Cynara scolymus), Semeno pestreca mariánskeho (Silybum marianum), Prírodné extrakty (zelené jablko), Extrakt z koreňa sušeného šťaveľa (Rumex acetosa), Extrakt z listov zeleného čaju- Čajovník čínsky (Camelia sinensis), Extrakt z plodu kustovnice čínskej (Lycium chinense), Silymarín 80%, L-askorban sodný, Nikotínamid, DL-alfa-tokoferylacetát, D-pantotenát vápenatý, Inulín, Kolekalciferol, Riboflavín, Pyridoxínhydrochlorid, Tiamínmononitrát, Retinyl-acetát, Kyselina listová-Kyselina pteroylmonoglutámová, D-biotín, Kyanokobalamín, So sladidlami (fruktóza), Plnidlo (Maltodextrín), Jablčný pektín (Malus pumila), Papája ovocná múka, (Carica papaya), Pšeničná tráva v prášku (Triticum aestivum), Riasa Chlorelly v prášku (Chlorella vulgaris).

 

Odporúčaná denná dávka obsahuje: 1-4 dni 5-30 dní VITAMÍNY 1-4 dni 5-30 dní RDA% RDA%
  1 odmerka(7,5g) 2 odmerky(15g)   1 odmerka 2 odmerky 1 odmerka 2 odmerky

Pau dArco extrakt z kôry

37,5mg 75mg C-vitamín 40mg 80mg 50 100

Extrakt z tekvicových semienok

25mg 50mg B3-vitamín 8mg 16mg 50 100

Cesnakový extrakt (Allium sativum)

25mg 50mg E-vitamín 6mg 12mg 50 100

Extrakt z artičok

25mg 50mg B5-vitamín 3mg 6mg 50 100

Semeno pestreca mariánskeho

20mg 40mg D3-vitamín 2,5mcg 5mcg 50 100

Extrakt z koreňa sušeného šťaveľa

15mg 30mg B2-vitamín 0,7mg 1,4mg 50 100

Extrakt z listov zeleného čaju- Čajovník čínsky

12,5mg 25mg B6-vitamín 0,7mg 1,4mg 50 100

Extrakt z plodu kustovnice čínskej

10mg 20mg B1-vitamín 0,55mg 1,1mg 50 100
Silymarín 80% 5mg 10mg A-vitamín 400mcg 800mcg 50 100
      Kyselina listová 100mcg 200mcg 50 100
      Biotín 25mcg 50mcg 50 100
      B12-vitamín 1,75mcg 2,5mcg 50 100

 * RDA odporúčaná denná dávka pre dospelých

 

Denná dávka (15 g) má kalorický obsah 48.5 kcal (203,7 KJ).
Výrobok neobsahuje žiadne zložky obilnín, takže je absolútne bezlepkový.
Tento výrobok neobsahuje pridaný cukor (sacharózu). 

Natural_detoxikacia_allnaturalNaturalhelp_detoxikacia_gmofreenaturalhelp_detoxikacia_premiumquality

 

Vedeli ste, že:

Psyllium, ktoré sme použili má 98% čistoty , čo je najvyššia možná kvalita. Takže NaturalHelp Complex obsahuje jeden z najkvalitnejších psylliumov. NaturalHelp je vyrábaný v súlade so striktnými predpismi vysokej kvality, prísne kontrolovaný.

 

Naturalhelp Complex obsahuje celkom 32 účinných liečivých bylín, ktoré zabezpečujú komplexnú detoxikáciu a prečistenie organizmu, celkovú dennú potrebu vitamínov  (vrátane C, E, D, a B complex, hlavne B3, B5 vitamínov) a prebiotík.

 

Pilierom Naturalhelp Complex je vláknina PSYLLIUM – skorocel indický – Zdravá strava pre črevo:

Naturalhelp vďaka vláknine, ktorú obsahuje podporuje aj činnosť čreva. Vďaka nej sa zlepšuje priechodnosť čriev a podporuje pravidelné vyprázdňovanie, a tak sa zabraňuje zápche. Podporuje chudnutie cestou zníženej chuti do jedla a lepšou absorpciou, zabraňuje rakovine hrubého čreva, znižuje cholesterol a pomáha pri liečbe chorôb syndrómu dráždivého čreva a zápalu čreva - divertikulitída.

 

Obsahuje kôru z rastliny Pau D’Arco/Lapacho, ktorá sa používa na liečbu hubových, kvasnicových infekcií vrátane Candida, Staphylococcus, Streptococcus a pomáha pri zápalových črevných ochoreniach, tumoroch a vredoch.

 

Ďalej veľmi dôležitou zložkou je Acai Berry - extrakt z bobulí Acai - (Euterpe oleracea), ktoré sú zdrojom vitamínu C, beta-karoténu, B1, A, E , železa, vápnika, fosforu, flavonoidov a anthokyanových farbív v prírodnej forme. Patrí medzi najvýznamnejšie antioxidanty. Je vhodný pre ľudí náchylných k bakteriálnym a vírusovým ochoreniam.

 

Riasa Chlorella vulgaris - znižuje kyslosť vnútorného prostredia, pôsobí zásadotvorne, účinne detoxikuje organizmus, zbavuje telo jedov, ťažkých kovov achemikálií, obnovuje črevnú mikroflóru, prečisťuje tráviaci trakt a zlepšuje trávenie a vylučovanie, pôsobí proti zápalom a vredovej chorobe žalúdka, výrazne stimuluje imunitný systém organizmu, tvorbu

červených a bielych krviniek, čistí krv.

 

Semeno pestreca mariánskeho z obsahom sylimarínu podporuje prečistenie pečene a neutraliáciu škodlivých rastlín.

 

Užívatelská príručka

Aplikácia NaturalHelp Complex detoxikačnej kúry a očisty čriev na báze vlákniny rastlinného pôvodu a vitamínových doplnkov je veľmi jednoduchá. Prvé štyri dni si zamiešajte v pohári tekutiny (najlepšie vo vode) jednu odmerku (nájdete ju v krabici) vlákniny a vypite, od piateho dňa vypite dve odmerky vlákniny zamiešané vo vode, ak je možné ráno a nalačno.

Denným užívaním NaturaHelp sú zabezpečené denná potreba vitamínov a fungovanie črevnej mikroflóry. Zložky prírodnej vlákniny odstraňujú usadeniny z črevných stien a zabezpečujú ich vylučovanie z tela von. Pravidelné užívanie NaturalHelp Complexu podporuje zdravú črevnú detoxikáciu a očistný proces.

Použite najjednoduchšiu detoxikačnú kúru na svete, ktorou prispievate k zdravému fungovaniu tela!

 

Užite prvé 4 dni 1 odmerku Complexu, od 5-eho dňa 2 odmerky!

 

NaturalHelp_complex_meregtelenito_viz

Pite denne aspoň 8 veľkých pohárov vody (odporúčaná hodnota 2,5 l tekutiny)

 

NaturalHelp Complex Nákup
NaturalHelp Nákup
NaturalHelp Complex
Detoxikačná kúra na prírodnej báze 4-in-1
Cena 1 krabice: 45 € /ks
+4.00 € POŠTOVNÉ
Cena 2 krabíc: 41 € /ks
POŠTOVNÉ ZDARMA
Cena 3 alebo viac krabíc: 39 € /ks
POŠTOVNÉ ZDARMA
krabica
Tí, ktorí už vyskúšali produkt
NaturalHelp Nákup
NaturalHelp Complex je produkt 4-v-1, ktorý obsahuje 100%ne prírodné ingrediencie a je zložený tak, aby obsahoval všetko, čo organizmus potrebuje na udržanie zdravia.

Detoxikácia: pomáha zbaviť sa škodlivých látok, toxínov.
Prečistenie hrubého čreva: prečisťuje hrubé črevo od usadenín, zlepšuje funkciu čriev a zdravie.
Vitamíny a minerály: pokrýva dennú potrebu vitamínov a minerálov.
Prebiotiká: obnovuje rovnováhu a fungovanie črevnej mikroflóry. To prispieva k efektívnemu fungovaniu imunitného systému.
NaturalHelp Nákup
Prečo je NaturalHelp Complex - 4-v-1-om – jeden z najlepších na trhu? Pretože NaturalHelp Complex 4-v-1 bol vyvinutý na to, aby poskytol organizmu všetko, čo potrebuje k zdravému vývoju . Nielenže odstraňuje z tela nepotrebné, deštruktívne, škodlivé látky, ale tiež vyživuje organizmus látkami pre neho dôležitými. Detoxikuje naše telo, napomáha očiste čriev a ich optimálnemu fungovaniu, pokrýva celodenné množstvo vitamínov a minerálov nevyhnutných pre dospelého jedinca a pomáha obnoviť rovnováhu črevnej mikroflóry . Okrem toho NaturalHelp Comlex bol zhotovený pod dohľadom odborníkov, na základe vyšetrení a testov, výsledkom čoho je kvalitný prípravok prvej triedy so 100%-ných prírodných ingrediencií.