00421 905 836 877

info@naturalhelp.sk
Kôš / Nákup
Váš kôš je prázdny

Nespavosť, poruchy spánku

Na Slovensku trpí poruchami spánku takmer pol milióna ľudí. Veľa ľudí si myslí, že nespavosť a poruchy spánku znamená, že nemôžu zaspať. Patria sem však aj časté prebúdzanie, skoré prebúdzanie. Ak sa tieto príznaky prejavujú len krátku dobu (niekoľko dní alebo niekoľko týždňov), je nespavosť alebo porucha spánku zvyčajne spôsobená stresom. Občas je však nespavosť dlhotrvajúca, v tomto prípade môže trvať niekoľko mesiacov až niekoľko rokov.

Čo môže spôsobiť nespavosť?

Nespavosť alebo porucha spánku je vlastne problém, za ktorým môže stáť viac ťažko identifikovateľných príčin. Príznaky môže vyvolať strava, životný štýl, vážne ochorenie, zažívacie poruchy, liečenie liekmi, škodcovia, parazity v tele. Pre väčšinu ľudí je však príčinou úzkosť, stres a depresia.

Malé triky proti nespavosti:

  • Dbajte na kvalitu spánku, spálňa by mala byť tmavá, tichá a chladná
  • Vždy spať pravidelne a to aj cez víkendy
  • Pred spaním sa už nepozerať na televíziu
  • Pravidelné cvičenie má účinky, ktoré znižujú stres
  • Vyhnite sa alkoholu, tabaku a kofeínu
  • Dajte si pred spaním teplú kúpeľ
  • Vyhnite sa neskoro večer ťažkej večeri

Ako môžeme s pomocou NaturalHelp Complex prekonať ťažkosti nespavosti a poruchy spánku?

  • Starostlivo vybrané účinné látky pomôžu telu zbaviť sa parazitov, škodcov, ktorý nás trápia počas noci.
  • Vlákniny, ktoré tiež obsahuje, odstránia usadeniny z črevnej steny, ktoré nás môžu zaťažovať, budeme sa tak cítiť ľahší a aj spánok budeme mať ľahší.
  • Obsahuje dennú základnú potrebu vitamínov, ktorá môže pomôcť obnoviť optimálne množstvo vitamínov v tele, vitamín B3 a B6 veľmi účinne znižujú stres, zabezpečia pokojný spánok.

 


Vyberte si ten najlepší balíček pre vás!

3 krabice Complex
39 € /ks
Dávka na 3 mesiace pre 1 osobu
Nespavosť, poruchy spánku
2 krabice Complex
41 € /ks
Dávka na 2 mesiace pre 1 osobu
Nespavosť, poruchy spánku
1 krabica Complex
45 € /ks
Dávka na 1 mesiac pre 1 osobu
Nespavosť, poruchy spánku
Nespavosť, poruchy spánku
NaturalHelp Complex je produkt 4-v-1, ktorý obsahuje 100%ne prírodné ingrediencie a je zložený tak, aby obsahoval všetko, čo organizmus potrebuje na udržanie zdravia.

Detoxikácia: pomáha zbaviť sa škodlivých látok, toxínov.
Prečistenie hrubého čreva: prečisťuje hrubé črevo od usadenín, zlepšuje funkciu čriev a zdravie.
Vitamíny a minerály: pokrýva dennú potrebu vitamínov a minerálov.
Prebiotiká: obnovuje rovnováhu a fungovanie črevnej mikroflóry. To prispieva k efektívnemu fungovaniu imunitného systému.
Nespavosť, poruchy spánku
Prečo je NaturalHelp Complex - 4-v-1-om – jeden z najlepších na trhu? Pretože NaturalHelp Complex 4-v-1 bol vyvinutý na to, aby poskytol organizmu všetko, čo potrebuje k zdravému vývoju . Nielenže odstraňuje z tela nepotrebné, deštruktívne, škodlivé látky, ale tiež vyživuje organizmus látkami pre neho dôležitými. Detoxikuje naše telo, napomáha očiste čriev a ich optimálnemu fungovaniu, pokrýva celodenné množstvo vitamínov a minerálov nevyhnutných pre dospelého jedinca a pomáha obnoviť rovnováhu črevnej mikroflóry . Okrem toho NaturalHelp Comlex bol zhotovený pod dohľadom odborníkov, na základe vyšetrení a testov, výsledkom čoho je kvalitný prípravok prvej triedy so 100%-ných prírodných ingrediencií.