00421 905 836 877

info@naturalhelp.sk
Kôš / Nákup
Váš kôš je prázdny

Neustály pocit hladu

Pocitom hladu nám organizmus naznačuje, že potrebuje potravu. Hlad je úplne normálny a veľmi dôležitý pocit.

Avšak nevenujeme dostatočnú pozornosť signálom nášho organizmu. Nejeme to, čo by sme potrebovali, buď sa prejedáme alebo jeme veľmi málo. Keďže pocit hladu, chudnutie a zdravé stravovanie sú úzko spojené, musíme sa zaoberať aj touto témou.

Príčiny neustáleho pocitu hladu môžu byť:

  • Kvantitatívny pocit hladu sa dostavuje pokiaľ jeme málo. To je obzvlášť typické pre tých, ktorí držia diétu, pretože si myslia, že schudnú len vtedy, keď nebudú jesť, a preto nedodávajú organizmu potrebné množstvo potravy. Nízky príjem kalórii naozaj spôsobuje dočasné chudnutie, ale dlhodobé nejedenie ničí metabolizmus a kilogramy sa vracajú veľmi rýchlo naspäť (tzn. jo-jo efekt).
  • Kvalitatívny pocit hladu, pokiaľ nejeme to, čo by náš organizmus potreboval. Jeme a naše telo má stále hlad (vtedy ľahko priberieme). Pokiaľ nejeme to, čo náš organizmus potrebuje, nastáva stav nedostatku. Naše telo bezpodmienečne potrebuje sacharidy, tuky, vitamíny, minerály a stopové prvky. Zdravá strava znamená, že všetkého zjeme dostatočné množstvo. Riziko a neúspešnosť väčšiny diét spočíva v tom, že náš organizmus sa nedostane k bezpodmienečne potrebným živinám. Počas chudnutia musíme ešte viac dbať na kvalitné stravovanie.
  • Zle vnímaný hlad: nie sme hladný ale smädný (často to nesprávne vnímame). Dospelý človek potrebuje denne 2-3 litre tekutín.
  • Duševný hlad, keď nepotrebujeme potravu, ale niečo úplne iné, v takých prípadoch je stravovanie ako náhradná činnosť.
  • Zdravotné problémy. Pokiaľ je naša strava správna a rozmanitá, ale aj tak pociťujeme nedostatok a trápi nás pocit hladu, tak organizmus pravdepodobne nedokáže premeniť živiny, pretože mu v tom bráni veľké množstvo usadenín. V tomto prípade je veľmi účinnou pomocou detoxikácia. Môžu sa vyskytnúť vážnejšie zdravotné ťažkosti, v tom prípade je odporúčané vyhľadať lekársku pomoc.

Ako pomôže NaturalHelp Complex v boji proti neustálemu pocitu hladu?

  • Vysokým obsahom vlákniny spomaľuje vyprázdňovanie žalúdka, a to tak, že viaže tekutinu a tým dlhšie udržuje pocit sýtosti, čím zabraňuje riziku obezity a je účinnou pomocou pri diéte.
  • Pomáha k znižovaniu hmotnosti vysokým obsahom vláknin, ktoré sú schopné v črevách viazať tuky a sacharidy, takže sa vstrebávajú pomalšie.
  • Vlákniny tiež odstraňujú prípadné škodlivé látky z črevných stien.

 


 

« Späť

 


Vyberte si ten najlepší balíček pre vás!

3 krabice Complex
39 € /ks
Dávka na 3 mesiace pre 1 osobu
Neustály pocit hladu
2 krabice Complex
41 € /ks
Dávka na 2 mesiace pre 1 osobu
Neustály pocit hladu
1 krabica Complex
45 € /ks
Dávka na 1 mesiac pre 1 osobu
Neustály pocit hladu
Neustály pocit hladu
NaturalHelp Complex je produkt 4-v-1, ktorý obsahuje 100%ne prírodné ingrediencie a je zložený tak, aby obsahoval všetko, čo organizmus potrebuje na udržanie zdravia.

Detoxikácia: pomáha zbaviť sa škodlivých látok, toxínov.
Prečistenie hrubého čreva: prečisťuje hrubé črevo od usadenín, zlepšuje funkciu čriev a zdravie.
Vitamíny a minerály: pokrýva dennú potrebu vitamínov a minerálov.
Prebiotiká: obnovuje rovnováhu a fungovanie črevnej mikroflóry. To prispieva k efektívnemu fungovaniu imunitného systému.
Neustály pocit hladu
Prečo je NaturalHelp Complex - 4-v-1-om – jeden z najlepších na trhu? Pretože NaturalHelp Complex 4-v-1 bol vyvinutý na to, aby poskytol organizmu všetko, čo potrebuje k zdravému vývoju . Nielenže odstraňuje z tela nepotrebné, deštruktívne, škodlivé látky, ale tiež vyživuje organizmus látkami pre neho dôležitými. Detoxikuje naše telo, napomáha očiste čriev a ich optimálnemu fungovaniu, pokrýva celodenné množstvo vitamínov a minerálov nevyhnutných pre dospelého jedinca a pomáha obnoviť rovnováhu črevnej mikroflóry . Okrem toho NaturalHelp Comlex bol zhotovený pod dohľadom odborníkov, na základe vyšetrení a testov, výsledkom čoho je kvalitný prípravok prvej triedy so 100%-ných prírodných ingrediencií.