00421 905 836 877

info@naturalhelp.sk
Kôš / Nákup
Váš kôš je prázdny

Účinná očista čriev

Prečo je užitočná pravidelná očista čriev?

 

Napísal: Dr. Ladislav Czinege, chirurg, praktický lekár, prírodný terapeut

Dr. Ladislav Czinege

 

Ak sa po prvý krát zaujímate o očistu čriev, potom ste si pravdepodobne nikdy nepoložili otázku: Som čistý zvnútra? Samozrejme si dávate pozor na svoj zovňajšok: pravidelne sa sprchujete, umývate si vlasy a zuby, používate rôzne pleťové krémy, prezliekate si oblečenie, ale udržiavate si aj svoje vnútro v čistote? V dnešnom modernom, špinou, parazitmi a toxínmi preplnenom svete je čoraz viac zrejmé, že črevný systém ("kanalizačná sieť nášho tela"), pečeň a ostatné vnútorné orgány si taktiež vyžadujú denno dennú pravidelnú očistu.

Upchaté, neprečistené črevá môžu spôsobiť vážne zdravotné problémy, ktoré strpčujú každodenný život nás všetkých. Stav hrubého čreva výrazne ovplyvňuje stav imunitného systému, najmä protibakteriálnej imunity. Toxínmi zanesené hrubé črevo môže spôsobovať zdravotné problémy skoro v celom organizme, a pritom nikto z nás nemusí tušiť, že problém je práve v hrubom čreve.

Efektívna a jemná očista čriev zbaví Váš črevný systém škodlivých usadenín, prinavráti Vám chuť do života a popritom zhodíte pár prebytočných kíl. Bez usadenín, parazitov, nahromadených toxínov a iných škodlivých látok v črevách je život oveľa kvalitnejší. Pozrite sa na nasledujúci zoznam, pokiaľ tam nájdete nejaké problémy, ktoré Vám zhoršujú každodenný život, tak je tu čas pre črevnú sprchu.

 

Aké výhody má pravidelná detoxikácia a očista čriev?

 • Posilnenie imunity
 • Koniec zápchy
 • Odstránenie parazitov
 • Plochšie bruško
 • Odstránenie kožných problémov
 • Koniec problémom s nadúvaním

 

 • Koniec únavy, letargie, nespavosti
 • Koniec problémom s trávením
 • Koniec problémom s refluxom
 • Koniec bolesti brucha a črevných problémov
 • Koniec nepríjemnej chuti a zápachu z úst
 • Koniec únavy, letargie, nespavosti

 

Prečo je dôležitá pravidelná očista organizmu?

Pretože v našej krajine každý druhý až tretí človek trpí nejakou tráviacou poruchou. Nepatrite medzi nich! Mnohí ani netušia, že v črevnom trakte sa nielenže trávia a absorbujú živiny, ale sa tam nachádza až 60 až 70% imunitného systému. Stav čriev rozhoduje o odolnosti tela voči vírusom a infekciám. Naturalhelp_očista čriev

Črevný systém je častokrát tak preťažený, že aj malá nerovnováha v organizme vedie k množstvu ochorení ako napríklad pravidelná a neustupujúca únava, malátnosť, bolesti hlavy, nespavosť, nadváha, obezita, atď, ktoré trápia možno práve aj Vás.

Dennodenne pojedáme potraviny, ktoré sa usádzajú v črevnom systéme a my ich odtiaľ musíme akosi dostať v čo v najkratšom čase von. Jedná sa o prídavky do jedál, dochucovadlá, farbivá a extra množstvo cukru. Pri dlhodobom zaťažovaní čreva umelou a nevyváženou potravou sa záťaž prenesie na pečeň a následne aj na obličky.

 

Rastlinné vlákniny nevolajú nadarmo „kominármi” črevného systému, kde komínom nášho organizmu je črevný systém. Je potreba ho pravidelne prečisťovať a udržiavať, a to aj vtedy, keď si myslíme, že je všetko v poriadku. Rastlinné vlákniny, ako napríklad 98%-né čisté Psyllium v NaturalHelp Complex očistnej kúre sú také sacharidy, ktoré sú pre organizmus nestráviteľné, prechádzajú zažívacím traktom a vymätajú všetky usadeniny zo záhybov črevného systému. S pomocou NaturalHelp Complexu očista čriev prebieha ľahko, jemne, bezbolestne a bez nepríjemností.

 

" Rozhodli sme sa, že v záujme zachovania nášho zdravia, budeme aj naďalej pravidelne používať tento skvelý produkt."polaroid naturalhelp
Dovŕšila som 66 rokov a za tento čas som sa musela naučiť žiť s pomerne veľa chorobami (hormonálne ochorenie, vysoký tlak, cukrovka typu 2.). Vždy bolo pre mňa dôležité napomáhať tráveniu,  snažiť sa o vylepšenie aj tak bezútešnej situácie. Môj manžel a ja sme pravidelne používali detoxikačné produkty Dr Natura. Ale od tej doby ako sme na internete našli produkt NaturalHelp Complex sme s potešením skonštatovali, že v  jednom prípravku sa nachádzajú  štyri dôležité zložky:detoxikácia, očista čriev, vitamíny a prebiotiká, a tak sme sa rozhodli ho vyskúšať. Odvtedy sme si ho už viackrát objednali a v každom ohľade môžeme hovoriť iba pozitívne o jeho účinkoch. Únave a tráviacim problémom je koniec. Môjmu manželovi už niekoľkokrát odstraňovali polypy z hrubého čreva, avšak výsledkom pravidelnej detoxikácie sú negatívne kolonoskopické nálezy. Rozhodli sme sa  že v záujme zachovania nášho zdravia, budeme aj naďalej pravidelne používať tento skvelý produkt.

Vyberte si tú najjednoduchšiu a najefektívnejšiu cestu pre očistenie Vášho organizmu!

Špecialista na očistu čriev - Naturalhel Complex - prečistenie hrubého čreva, prirodzene, pomocou na to určených liečivých rastlín

 NaturalHelp Complex detoxikačná kúra obsahuje nasledovné prírodné zložky, ktorých dôležitou úlohou je očista čriev:

Psyllium: odstraňuje prebytočné a usadené odpadové látky, znižuje vysokú hladinu cholesterolu, pomáha pri chudnutí.
Jablčná vláknina: má priaznivý vplyv na trávenie, na produkciu žlče, zlepšuje peristaltiku čriev, čistí črevný systém a vyprázdňuje odpadové látky
Paud’Arco: má významné účinky v boji proti baktériám, vírom (Herpes), hubám (Candida) a parazitom
Cesnak: dezinfikuje črevá, má odčervujúce účinky, pomáha správnej funkcii trávenia, žlčníka a pečeni, znižuje krvný tlak
Papaya: odbúrava zvyšky bielkovín, ktoré sa usadili v črevách, čím prečisťuje črevnú stenu, môže sa používať ako doplnkové liečenie pri črevných parazitoch a pri črevných infekciách
Múka z ľanového semena: pomáha prirodzenej funkcii čriev, vyprázdneniu sa a čistí črevný systém

 

NaturalHelp obsahuje celkom 32 prírodných zložiek

Podľa názorov našich zákazníkov sa použitím NaturalHelp Complexu usadeniny ľahko, bezbolestne a bez nepríjemností odplavujú z tela von.

 

Natural_detoxikacia_allnaturalNaturalhelp_detoxikacia_gmofreenaturalhelp_detoxikacia_premiumquality

Pridajte sa aj Vy do kruhu našich spokojných zákazníkov! Objednajte si ešte dnes alebo si prečítajte názory načich spokojných zákazníkov

Prečítajte si viac zaujímavých článkov: Detoxikácia | Očista čriev  | Vitamíny | Pre-biotiká

 

 


Vyberte si ten najlepší balíček pre vás!

3 krabice Complex
39 € /ks
Dávka na 3 mesiace pre 1 osobu
Očista čriev - prírodná, účinná a efektívna očista čriev s NaturalHelp Complex
2 krabice Complex
41 € /ks
Dávka na 2 mesiace pre 1 osobu
Očista čriev - prírodná, účinná a efektívna očista čriev s NaturalHelp Complex
1 krabica Complex
45 € /ks
Dávka na 1 mesiac pre 1 osobu
Očista čriev - prírodná, účinná a efektívna očista čriev s NaturalHelp Complex
Očista čriev - prírodná, účinná a efektívna očista čriev s NaturalHelp Complex
NaturalHelp Complex je produkt 4-v-1, ktorý obsahuje 100%ne prírodné ingrediencie a je zložený tak, aby obsahoval všetko, čo organizmus potrebuje na udržanie zdravia.

Detoxikácia: pomáha zbaviť sa škodlivých látok, toxínov.
Prečistenie hrubého čreva: prečisťuje hrubé črevo od usadenín, zlepšuje funkciu čriev a zdravie.
Vitamíny a minerály: pokrýva dennú potrebu vitamínov a minerálov.
Prebiotiká: obnovuje rovnováhu a fungovanie črevnej mikroflóry. To prispieva k efektívnemu fungovaniu imunitného systému.
Očista čriev - prírodná, účinná a efektívna očista čriev s NaturalHelp Complex
Prečo je NaturalHelp Complex - 4-v-1-om – jeden z najlepších na trhu? Pretože NaturalHelp Complex 4-v-1 bol vyvinutý na to, aby poskytol organizmu všetko, čo potrebuje k zdravému vývoju . Nielenže odstraňuje z tela nepotrebné, deštruktívne, škodlivé látky, ale tiež vyživuje organizmus látkami pre neho dôležitými. Detoxikuje naše telo, napomáha očiste čriev a ich optimálnemu fungovaniu, pokrýva celodenné množstvo vitamínov a minerálov nevyhnutných pre dospelého jedinca a pomáha obnoviť rovnováhu črevnej mikroflóry . Okrem toho NaturalHelp Comlex bol zhotovený pod dohľadom odborníkov, na základe vyšetrení a testov, výsledkom čoho je kvalitný prípravok prvej triedy so 100%-ných prírodných ingrediencií.