00421 905 836 877

info@naturalhelp.sk
Kôš / Nákup
Váš kôš je prázdny

Polypy v hrubom čreve

Polypy sú výrastky, ktoré sa vyskytujú na vnútornej strane hrubého čreva a konečníka. Ich veľkosť sa pohybuje od niekoľkých milimetrov až do 6-8 cm. Vyskytujú sa samostatne alebo v skupine. Aj ich tvar je rôznorodý napr. stopkaté, môžu mať tvar huby alebo prstu. Polypy nepatria medzi zhubné nádory, ale u niektorych môže dôjsť k zmene.

Ako sa brániť protivzniku polypov vhrubom čreve? Pokiaľ sa už vyvinuli alebo máme genetické predpoklady na ich vývoj, lekárske vyšetrenia a kontroly sú nevyhnutné. Prevenciou môžeme urobiť veľa proti vzniku ďalších polypov. Vzhľadom k tomu, že polyp sa postupne zväčšuje a môže sa zmeniť (malígne zvrhnúť) na karcinóm, je dôležitá prevencia: Vytvorenie správneho životného štýlu a podľa možnosti odstránenie možných rizikových faktorov.

 • obmedziť fajčenie
 • obmedziť spotrebu alkoholu
 • normalizácia telesnej hmotnosti
 • zníženie spotreby červeného mäsa
 • vyhýbať sa potravinám s vysokým obsahom tuku a rafinovaných sacharidov
 • vyšší príjem stravy bohatej na rastlinné vlákniny
 • príjem vápnika a kyseliny listovej
 • cvičenie
 • príjem tekutín 2,5 - 3 l za deň

Ako môže pomôcť NaturalHelp Complex proti vzniku polypov v hrubom čreve?

 • vysoký obsah vláknin spomaľuje vyprázdňovanie žalúdka a tým že viaže tekutiny udržuje permanentný pocit sýtosti, takže je prevenciou proti obezite.
 • vysoký obsah vláknin pomáha znižovať hmotnosť aj tak, že viaže tuky a sacharidy v črevách, ktoré sa tak absorbujú pomalšie a v menšejmiere.
 • vlákniny odstraňujú škodlivé splodiny z črevných stien, čím prečistujú črevný lúmen a sťažujú väčším polypom uzavrieť črevo.
 • normalizuje vyprázdnenie sa, namiesto hnačky alebo zápchy pravidelná stolica minimálne 1x denne.

Vysoký obsah vláknin vyžaduje príjem veľkého množstva tekutín, tak je ľahšie vytvoriť a udržať si zvyk na príjem minimálne 2,5 - 3 litrov tekutín denne.


Vyberte si ten najlepší balíček pre vás!

3 krabice Complex
39 € /ks
Dávka na 3 mesiace pre 1 osobu
Polyp hrubého čreva
2 krabice Complex
41 € /ks
Dávka na 2 mesiace pre 1 osobu
Polyp hrubého čreva
1 krabica Complex
45 € /ks
Dávka na 1 mesiac pre 1 osobu
Polyp hrubého čreva
Polyp hrubého čreva
NaturalHelp Complex je produkt 4-v-1, ktorý obsahuje 100%ne prírodné ingrediencie a je zložený tak, aby obsahoval všetko, čo organizmus potrebuje na udržanie zdravia.

Detoxikácia: pomáha zbaviť sa škodlivých látok, toxínov.
Prečistenie hrubého čreva: prečisťuje hrubé črevo od usadenín, zlepšuje funkciu čriev a zdravie.
Vitamíny a minerály: pokrýva dennú potrebu vitamínov a minerálov.
Prebiotiká: obnovuje rovnováhu a fungovanie črevnej mikroflóry. To prispieva k efektívnemu fungovaniu imunitného systému.
Polyp hrubého čreva
Prečo je NaturalHelp Complex - 4-v-1-om – jeden z najlepších na trhu? Pretože NaturalHelp Complex 4-v-1 bol vyvinutý na to, aby poskytol organizmu všetko, čo potrebuje k zdravému vývoju . Nielenže odstraňuje z tela nepotrebné, deštruktívne, škodlivé látky, ale tiež vyživuje organizmus látkami pre neho dôležitými. Detoxikuje naše telo, napomáha očiste čriev a ich optimálnemu fungovaniu, pokrýva celodenné množstvo vitamínov a minerálov nevyhnutných pre dospelého jedinca a pomáha obnoviť rovnováhu črevnej mikroflóry . Okrem toho NaturalHelp Comlex bol zhotovený pod dohľadom odborníkov, na základe vyšetrení a testov, výsledkom čoho je kvalitný prípravok prvej triedy so 100%-ných prírodných ingrediencií.