00421 905 836 877

info@naturalhelp.sk
Kôš / Nákup
Váš kôš je prázdny

Rakovina hrubého čreva a konečníka

Rakovina hrubého čreva

Rakovina hrubého čreva a konečníka je u nás druhé najčastejšie nádorové ochorenie. Na Slovensku je ročne diagnostikovaných viac ako 3 300 prípadov rakoviny hrubého čreva a konečníka a ročne viac ako 1700 ľudí zomiera na toto ochorenie. Je to smutné, lebo pravidelnými preventívnymi vyšetreniami, prevenciou, zmenou životného štýlu by sa dalo predísť tomuto nádorovému ochoreniu.

Rakovina hrubého čreva sa najčastejšie vyvíja v dolnej časti hrubého čreva, hoci v poslednej dobe a čím ďalej tým častejšie aj vo vyšších častiach hrubého čreva. Obvykle sa vyvinie z polypu hrubého čreva, takže je možné povedať, že polyp je predrakovinový stav.

Jeho príznaky sú často nešpecifické a aj iné choroby môžu mať podobné príznaky:

  • bolesť brucha: silná bolesť sa vyskytuje len u pokročilého karcinómu (čo je problém!)
  • zmeny vo vyprázdňovaní: neočakávaná hnačka alebo zápcha, prípadne ich striedanie
  • nadúvanie, žalúdočné problémy
  • nevoľnosť, zvracanie
  • hlien v stolici
  • tenšia stolica ako je normálne
  • bezdôvodné straty váhy
  • krv v stolici
  • chudokrvnosť v dôsledku stáleho slabého krvácania

Pokiaľ sa už nádor vyvinul, samozrejmosťou je vyhľadanie lekárskej pomoci, v podobe chirurgického zákroku, chemoterapie, radiačnej terapie alebo ich kombinácií. Rakovina hrubého čreva sa vyvíja pomaly, celé roky alebo desaťročia sú potrebné pre jej vývin, tým pádom máme mnoho času na prevenciu!

Ako môže pomôcť NaturalHelp Complex v prevencii rakoviny hrubého čreva?

  • obsahuje vlákniny, ktoré zmäkčujú stolicu a tým pádom je vyprázdnenie sa jednoduchšie a rýchlejšie, preto ani rakovinotvorné látky nemajú dosť času uplatniť svoje škodlivé účinky na črevnú stenu

NaturalHelp Complex obsahuje tiež zeleninové a ovocné extrakty, vitamíny (C, A, E) a antioxidanty, ktoré majú ochranné účinky proti rakovine


Vyberte si ten najlepší balíček pre vás!

3 krabice Complex
39 € /ks
Dávka na 3 mesiace pre 1 osobu
Rakovina hrubého čreva a konečníka
2 krabice Complex
41 € /ks
Dávka na 2 mesiace pre 1 osobu
Rakovina hrubého čreva a konečníka
1 krabica Complex
45 € /ks
Dávka na 1 mesiac pre 1 osobu
Rakovina hrubého čreva a konečníka
Rakovina hrubého čreva a konečníka
NaturalHelp Complex je produkt 4-v-1, ktorý obsahuje 100%ne prírodné ingrediencie a je zložený tak, aby obsahoval všetko, čo organizmus potrebuje na udržanie zdravia.

Detoxikácia: pomáha zbaviť sa škodlivých látok, toxínov.
Prečistenie hrubého čreva: prečisťuje hrubé črevo od usadenín, zlepšuje funkciu čriev a zdravie.
Vitamíny a minerály: pokrýva dennú potrebu vitamínov a minerálov.
Prebiotiká: obnovuje rovnováhu a fungovanie črevnej mikroflóry. To prispieva k efektívnemu fungovaniu imunitného systému.
Rakovina hrubého čreva a konečníka
Prečo je NaturalHelp Complex - 4-v-1-om – jeden z najlepších na trhu? Pretože NaturalHelp Complex 4-v-1 bol vyvinutý na to, aby poskytol organizmu všetko, čo potrebuje k zdravému vývoju . Nielenže odstraňuje z tela nepotrebné, deštruktívne, škodlivé látky, ale tiež vyživuje organizmus látkami pre neho dôležitými. Detoxikuje naše telo, napomáha očiste čriev a ich optimálnemu fungovaniu, pokrýva celodenné množstvo vitamínov a minerálov nevyhnutných pre dospelého jedinca a pomáha obnoviť rovnováhu črevnej mikroflóry . Okrem toho NaturalHelp Comlex bol zhotovený pod dohľadom odborníkov, na základe vyšetrení a testov, výsledkom čoho je kvalitný prípravok prvej triedy so 100%-ných prírodných ingrediencií.